Főooldal
1. Egészség-nap

1. Egészség-nap

A projekt első egészségnapján a helyes táplálkozás kapta a főszerepet. Iskolánk egykori tanítványa, Szabó István mesterszakács az egészséges ételkészítés titkaiba avatta be az érdeklődőket, iskolánk konyháján nem csak megfigyelhették a vállalkozó szellemű fiatalok, hogyan készülnek a dietetikai szempontból is megfelelő ételek, hanem maguk is kipróbálhatták a mesterfogásokat. A program további részeként a projekt szakmai vezetője, Danyi Dorottya tartott előadást az egészséges táplálkozásról, külön kiemelve a gyümölcsfogyasztás szerepét. Az esemény során folyamatosan különféle idényjellegű gyümölcsöket kaptak a diákok. A programot kiegészítette egy közös zenei élmény, ahol a klasszikus zene pozitív hatását nem csak elméleti tudásként kaphatták meg diákjaink, hanem át is élhették az előadás során.